Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna

Rejestracja

Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Sparing: Pietrowice - Pawłów

Kibic

PostWysłany: Nie 22:15, 11 Lut 2007    Temat postu: Sparing: Pietrowice - Pawłów

Juniorzy z Pietrowic dzisiaj niestety przegrali 3:1 z Pawłowem. Po wyrównanej grze na początku meczu około 20 mintuty po nieporozumieniu naszego stopera i bramkarza wpadła piłka do bramki. 0:1 w plecy. Bramke na 0:2 niestety również zawinił naż stoper, po złym przyjęciu piłki zgubił piłkę i napastnik Pawłowa biegnąc sam na sam na bramkarza zdobył bramkę. Następnie po składnej, szybkiej akcji bramkę zdobył Grzegorz Kosiba. W drugiej połowie po bezbłędnej grze naszego stopera nie straciliśmy do ok. 75 minuty żadnej bramki. Niestety ok. 75 minuty po akcji gości zawodnik Pawłowa z troche szczęściem zdobył bramkę na 1:3.
Współnie z juniorami zagrało kilka seniorów.
Pietrowice w składzie:
Mateusz Brzezny - Pientka Daniel, Pawlasek Mateusz, Cieszyński Krzysztof - Górny Sebastian, Machnik Kamil, Wesoły Marek, Rutyna Damian, Pientka Aleksander - Kosiba Grzegorz, Durschlag Gabriel.
Na rezerwie zasiadali: Reichel Łukasz, Piechaczek Tomasz.
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Start Pietrowice Wielkie Strona Główna -> Juniorzy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)