Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna

Rejestracja

Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Start Pietrowice - Naprzód Czyżowice 1:0 (0:0)

woofer
Ziom™

Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 105

Skąd: Pietrowice Wielkie

PostWysłany: Śro 15:06, 03 Maj 2006    Temat postu: Start Pietrowice - Naprzód Czyżowice 1:0 (0:0)

Dziś po wyrównanym meczu pokonaliśmy u siebie drużynę Czyżowic 1:0 (0:0). Z przykrością trzeba przyznać, że gra wyglądała strasznie... Przez pierwsze 20 minut nie potrafiliśmy stworzyć sobie sytuacji do strzelenia bramki... A i później nie było dużo lepiej... Jednym słowem mecz stał na bardzo niskim poziomie, bo drużyna gości też niczym nie zachwyciła. No coż, czasem tak bywa. Na szczęście w doliczonym czasie drugiej połowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową do bramki wpakował Gabriel Durschlag, no i zdobyliśmy jakże cenne 3 punkty.

Kamil
barca fan

Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 21

PostWysłany: Śro 20:18, 03 Maj 2006    Temat postu:

Zgadzam się zagralismy dzisiaj bardzo słabo...ale ciesza wszystkich zawodników 3 pkt., które są bardzo dla nas ważne! Mam nadzieje , że nastepne mecze w naszym wykonaniu będą lepsze..Gratuluje Gabrielowi strzelenia tak pięknej bramki...

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Start Pietrowice Wielkie Strona Główna -> Juniorzy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)