Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna

Rejestracja

Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

START Pietrowice Wielkie - Kolejarz Chałupki 32:0 (10:0)!!!!

woofer
Ziom™

Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 105

Skąd: Pietrowice Wielkie

PostWysłany: Sob 17:43, 30 Wrz 2006    Temat postu: START Pietrowice Wielkie - Kolejarz Chałupki 32:0 (10:0)!!!!

Niewiarygodne, ale prawdziwe...to chyba najlepsze określenie dzisiejszego meczu z ostatnią drużyną tabeli. Strzeliliśmy dziś o 5 więcej bramek niż we wszystkich poprzednich meczach tego sezonu razem... Strzeliliśmy im w jednym meczu 32 bramki, podczas gdy w ciągu całego tego sezonu stracili ich w sumie 62(czyli więcej niż połowa) Mecz od początku do końca przebiegał tak samo. Goście zaczynali ze środka, chwilę później tracili piłkę na własnej połowie i któryś z naszych pikarzy strzelał bramkę. Gdybym opisywał każdą zdobytą po kolei bramkę, nijt nie czytał by tej wiadomości od początku do końca. PO porstu napiszę kto strzelił bramki, ta lista bedzie wystarczająco długa.
Arrow Gabriel Durschlag 7 Exclamation
Arrow Damian Wesoły 6 Exclamation (asystował przy innych 14 Exclamation )
Arrow samobójcza

Ostatnio zmieniony przez woofer dnia Sob 19:47, 30 Wrz 2006, w całości zmieniany 1 raz
Unia

PostWysłany: Sob 18:17, 30 Wrz 2006    Temat postu:

lol . I co mocie radocha??? Chałupkom kazdy ładuje przynajmniej 10 , z Górkami przegrywali do przerwy 11:0 w drugiej połowie w 5 min stracili 4 gole i zeszli do szatni (nie wiem czy to jest prawda). A tak wogóle to gratulacje , My im wiecej władujemy!!!!!!

To mi wygląda na klasyczny przykład [link widoczny dla zalogowanych]
Człowieku...naucz się pisać!! Masz w szkole przedmiot taki jak język polski?? Może i każdy im ładuje... ale jak dotąd najwięcej przegrali 15:0. Więc dzisiejszy wynik może chyba zaskoczyć...
My im wiecej władujemy!!!!!!

czekam na ten mecz z niecierpliwością... obyście się nie przejechali...

kibic z Lysek

PostWysłany: Nie 20:28, 01 Paź 2006    Temat postu:

Naprawdę okazałe zwyciestwo. Rzadko sie zdarza. Powodzenia.
***

PostWysłany: Pon 11:00, 02 Paź 2006    Temat postu:

<lol2>UNIA skoncz najpierw podstawowa szkole a potem wypowiadaj sie na forum...<lol2>
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Start Pietrowice Wielkie Strona Główna -> Juniorzy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)