Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna

Rejestracja

Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

START Pietrowice Wielkie - Dąb Gaszowice

greg
white nigga...

Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 125

PostWysłany: Nie 16:09, 19 Sie 2007    Temat postu: START Pietrowice Wielkie - Dąb Gaszowice

do przerwy przegrywamy 0-2, gramy baaaardzo słabo ....

greg

Posty: 125

PostWysłany: Nie 18:15, 19 Sie 2007    Temat postu:

w drugiej połowie to Gaszowice zagrały gorzej, zainkasowały 3 bramki... wygraliśmy 3-2... pierwsze 3 punkty na pewno cieszą Laughing

relacja na stronie wkrótce

PS.
jeżeli ktoś był na meczu, ma fotki albo chciałby skomentować, zapraszam do dyskusji

ultras
Junior

Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 21

Skąd: Mieszkaniec...

PostWysłany: Nie 22:27, 19 Sie 2007    Temat postu:

Uważam, że trener powinien siedzieć w budce dla zawodników i oglądać mecz, a nie biegać za piłką, gdyż nie widzi wtedy co się dzieje na boisku... To tylko taka mała uwaga z mojej strony potwierdzona przez wielu innych kibiców! A poza tym uważam też, że obronę mamy trochę do kitu bo po co ona się angażuje w atak gdyż ma ona przecież bronić własnej bramki. Stoper za bardzo wybiegał w tym meczu w przód, na pewno dałby więcej z siebie broniąc bramki niż starać się ją zdobyć... I uważam też, że powinniśmy szybciej puszczać młodych zawodników gdyż nie każdy zawodnik jest w stanie wybiegać 90 minut... To tylko kilka moich uwag, które drużyna na pewno powinna rozpatrzeć, a nie bulwersować się(mówię na przyszłość) gdy je usłyszy lub zobaczy!
Czy jest ktoś kto się nie zgadza ze mną?

ksp

PostWysłany: Pon 10:47, 20 Sie 2007    Temat postu:

Zgadzam sie z tym ze trener powinien ogladac mecz z boku a nie brac w nim udzial wtedy lepiej moze ocenic gre swoich podopiecznych.A co do nowego bramkarza: nie gral on kiedys tez w Gamowie??
achim
V.I.P.

Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 55

PostWysłany: Pon 13:45, 20 Sie 2007    Temat postu:

Nie powiem nic odkrywczego - tak jak i moi poprzednicy uważam, że lepszym rozwiązaniem jest jeśli trener siedzi na ławce. Wczoraj jednak dwóch zawodników nie dojechało na mecz (Paweł Filip i Seweryn Strachota) stąd taka decyzja. To tak dla równowagi opinii.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Start Pietrowice Wielkie Strona Główna -> Seniorzy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)