Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna

Rejestracja

Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

START Pietrowice Wielkie - Strzelec Rzuchów

alexis1414
Trampkarz

Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 9

PostWysłany: Pon 19:13, 15 Paź 2007    Temat postu: START Pietrowice Wielkie - Strzelec Rzuchów

Pierwsza połowa mimo pięknych schematycznych akcji zawodników startu zakończyła się bezbramkowo. Od samego początku było widać że goscie przyjechali po remis (szczególnie bramkarz pokazywał jak się spieszy do gry),mimo to dwukrotnie zagrozili bramce startu. Druga połowa była wyraznie lepsza pod względem skuteczności co zaowocowało strzeleniem trzech bramek. Pierwszą strzelił w 74 minucie z rzutu wolnego Marcin Ogierman,drugą bramke, piękną dobitką popisał się w 82 minucie Aleksander Pientka i trzecią bramke w 84 minucie strzałem z głowy Zdzisław Marszolik po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu rożnego przez Marcina Ogiermana.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Start Pietrowice Wielkie Strona Główna -> Seniorzy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)