Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna

Rejestracja

Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

LKS Gaszowice - START Pietrowice Wielkie 1 - 1 (0 - 1)

woofer
Ziom™

Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 105

Skąd: Pietrowice Wielkie

PostWysłany: Nie 19:30, 01 Kwi 2007    Temat postu: LKS Gaszowice - START Pietrowice Wielkie 1 - 1 (0 - 1)

LKS Gaszowice - START Pietrowice Wielkie 1 - 1 (1 - 0)

Szkoda, że daliśmy sobie strzelić wyrównującą bramkę. 3 punkty były na prawdę blisko. Moim zdaniem drugą połowę zagraliśmy zbyt cofnięci, przez co daliśmy gospodarzom rozwinąć skrzydła. Na 2:1 mógł jeszcze podwyższyć Paweł Filip(strzałem nożycami), ale by była radość. Tak czy tak, jeden punkt na trudnym terenie w Gaszowicach to też coś, choć zawsze pozostaje pewien niedosyt.

PostWysłany: Nie 23:52, 01 Kwi 2007    Temat postu:

Powodzenia dla druzyny z Pietrowic za tydzien trudny mecz z górrkami ale powinnic\scie dac rade uwazajcie na zawodnika w srodku pola ... pozdrawiam
bigos

PostWysłany: Pon 10:33, 02 Kwi 2007    Temat postu:

Górki w stosunku do meczu z chałupkami mają już zupełnie inny środek. W pietrowicach wiecie zresztą o tym. a z punktu w meczu z Gaszowicami powinniście się cieszyć, bo Gaszowice były lepsze, zwłaszcza w pierwszej połowie. W drugiej mecz był słaby, choć toczył się na połowie gości
Kiler

PostWysłany: Pon 11:47, 02 Kwi 2007    Temat postu:

Z punktu zdobytego w Gaszowicach należy być zadowolonym - jedna okazja = jedna bramka... Szkoda straconego gola, ale cóż - Gaszowicom należała się ta bramka... Wynik sprawiedliwy, mecz nie stał na złym poziomie...

PostWysłany: Pon 11:49, 02 Kwi 2007    Temat postu:

Musioł jechał na studia i nie mógł grać dłużej... Będzie z niego pożytek w przyszłości...

PostWysłany: Pon 13:55, 02 Kwi 2007    Temat postu:

dobry mecz, z jak najbardziej zadowalającym mnie wynikiem, szczególnie ze w drugiej połowie nasza gra przypominała nieco obronę Częstochowy!!! Confused

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Start Pietrowice Wielkie Strona Główna -> sezon 2006/2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)