Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna

Rejestracja

Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

START Pietrowice vs LKS Zryw Rudnik 4:1 (1:0)

Bolo 12
Junior

Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 16

Skąd: Pietrowice Wielkie

PostWysłany: Pon 19:07, 10 Wrz 2007    Temat postu: START Pietrowice vs LKS Zryw Rudnik 4:1 (1:0)

Dzisiaj o godz. 17.00 rozpoczął się pierwszy mecz rundy jesiennej tramkarzy mł.
Pierwsza połowa nalezała wyłącznie do nas strzelaliśmy jak najwięcej do ich bramki ale przeważnie Konrad Kosiba cały czas albo prosto na bramkarza albo nie celował w światło bramki.
Wkońcu Konrad Kosiba strzelił do bramki płaskim spokojnym strzałem i pokonał bramkarza gości.
LKS Zryw Rudnik miało tylko jedną akcję na naszą bramkę ale nie groźną.
Druga połowa była już o wiele lepsza od pierwszej.
Znowu Konrad Kosiba wyszedł na pole i znajbliższej odległości trafił do bramki.
Trener pan Robert Antczak dokonał zmiany Adam Moc-Damian Herud.
ale my dalej atakowali i Konrad Kosiba znowu strzelił na 3:1.
Trener Robert Antczak dokonał następnej zmiany tym razem Łukasz Kramarczyk-Marcin Staniek.
A wtedy już nie było tak łatwo ale obrona narazie była najlepsza, ciągle zagrażaliśmy pod bramką gości.
Trener dokonał już 3 zmianę i znowu nowy wszedł narazie niewiem dokładnie jak się nazywa ale wszedł za Mirka Węglarz.
Obrona już coraz bardziej była słabsza.
I ostatnia zmiana to: Tomasz Widok-Michał Wilczek.
Nagle Tomek podaje do mnie (Oscar Bolik) ja ciągne na wolnym polu i znajduje się prawie sam na sam z bramkarzem jeden z obroncow gości wszedł mi wślizgiem a ja strzeliłim zewnetrznom stroną nogi do bramki i mamy 4:1.
Ale w ostatnich jeszcze minutach Sylwek Miazga (kap.) wyszedł na wolne pole i minimalnie zabrakło mu do bramki.
Pan Robert Antczak był bardzo szczęśliwy że graliśmy zespołowo i przedewszystkim mlodsi sobie poradzili z nimi.

skład:

Bramkarz: Dawid Maślanka
Obrona: Mirek Węglarz, Sylwek Miazga (kap.) i Mateusz Wollny
Stoper: Daniel Mastyga
Pomoc: Adam Moc (Damian Herud), Oscar Bolik (ja), Łukasz K. (Marcin Staniek)
Atak- Michał Wilczek (Tomasz Widok), Konrad Kosiba, Kuba Olbrich

Bramki: Konrad Kosiba x3 , Oscar Bolik (ja)

Myślę że za tydzień znowu nam się uda tym razem z Wojnowicami.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Start Pietrowice Wielkie Strona Główna -> Trampkarze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)