Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna

Rejestracja

Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

LKS Start vs. Przyszłość Rogów 4:3(2:0)

woofer
Ziom™

Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 105

Skąd: Pietrowice Wielkie

PostWysłany: Nie 13:47, 28 Maj 2006    Temat postu: LKS Start vs. Przyszłość Rogów 4:3(2:0)

Jak pewnie wyczytaliście na stronie Startu, dzisiejszy mecz był o przysłowiowe 6 punktów. Od początku atakowaliśmy, a w 20 minucie bramkarza gości strzałem po ziemi pokonał Denis Musioł. Chwilę później po dośrodkowaniu z prawej strony boiska przy piłce znalazł się Gabriel Durschlag i umieścił piłkę w siatce. W pierwszej połowie goście kilka razy groźnie kontratakowali, ale na szczęście do połowy utrzymał się wynik 2:0.
Początek drugiej części gry to odważna gra obu zespołów, akcje przenosiły się jednej strony boiska na drugą. Po jednej z wrzutek na pole karne bramkarz gości nie opanował piłki, ta wyleciała mu z rąk i znalazła się pod nogami Gabriela Durschlaga. Ten z 5 metrów pewnie wpakował ją do siatki i było już 3:0. Goście rozpaczliwie atakowali, co przyniosło efekt. W ciągu 10 minut straciliśmy 2 bramki no i było gorąco. Kolejne minuty to znów okres odważnej gry obu zespołów. Po jednej z akcji piłkę z 30 metra w pole karne próbował wrzucić Grzegorz Kubiczek. Niestety nie było tam nikogo z naszych. Ale...nastąpiło nieporozumienie pomiędzy bramkarzem i obrońcą gości, piłka skozłowała pomiędzy nimi i wpadła do siatki. Autorem gola Grzegorz Kubiczek. 5 minut do końca meczu, a my tracimy kolejną bramkę. Znowu nieporadność obrońców wykorzystał napastnik gości. Na szczęście wynik 4:3 utrzymał się do końca spotkania i 3 punkty znowu zostają u nas.

Bramki strzelili:
Arrow Gabriel Durschlag(2)
Arrow Denis Musioł
Arrow Grzegorz Kubiczek

Warto również dodać, że jest to nasz 9 mecz z rzędu bez porażki!!

greg
white nigga...

Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 125

PostWysłany: Nie 14:07, 28 Maj 2006    Temat postu:

no, fajny meczyk... Rogów mnie zawiódł, bo spodziewałem sie po drużynie z górnej cześci tabeli czegoś więcej... w pierwszej połowie no my przewazaliśmy, czego konsekwencją były składne akcje i 3 bramki. Po przerwie juz było tylko gorzej... no i te dwie stracone bramki Confused ale za to jaka ta nasza ostatnia, wielkie lol dla bramkarza Rogowa Laughing

3 punkty są, ścigamy gorzyce Cool Exclamation

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Start Pietrowice Wielkie Strona Główna -> Juniorzy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)