Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna

Rejestracja

Forum  Start Pietrowice Wielkie Strona Główna FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

LKS zabełków - Start Pietrowice Wielkie 1:9 (0:3)

woofer
Ziom™

Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 105

Skąd: Pietrowice Wielkie

PostWysłany: Nie 20:48, 21 Maj 2006    Temat postu: LKS zabełków - Start Pietrowice Wielkie 1:9 (0:3)

Dziś po kolejnym dobrym meczu rozgromiliśmy LKS Zabełków 9:1 (3:0).
Spotkanie od początku przebiegało pod nasze dyktando. Juz w 10 minucie bramkarz gospodarzy po raz pierwszy musiał wyciągac piłkę z siatki. Autorem gola był Gabriel Durschlag. Ten sam zawodnik przed przerwą strzelił jeszcze 2 bramki, tak więc po pierwszej połowie pewnie prowadziliśmy 3:0. Groźne sytuacje gości z pierwszej części gry można było policzyć na palcach jednej ręki. Druga połowa to także nasza wyraźna przewaga, co potwierdziliśmy kolejnymi golami. Ale gospodarze też stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, a jedną z nich zamienili na bramkę. Przez cały mecz przeważaliśmy, a 3 punkty nawet przez chwilę nie były zagrożone. Cieszy też rozmiar wygranej, który na pewno poprawi nam stosunek bramkowy, a ten jeszcze 2 mecze wcześniej nie wygladał zbyt ciekawie.
Przy opisie meczu trudno nie wspomnieć o karach wychowawczych, jakimi sędzia co chwilę "obdarowywał" zawodników. Nie chce mi się opisywać każdej sytuacji, przedstawię tylko najistotniejsze fakty.
Gospodarze otrzymali 2 czerwone kartki(pierwsza w 60 min. druga w 70.)
U nas natomiast trzykrotna kara dla Damiana Wesołego zakończyła się czerwoną kartkę( Exclamation 78 min. Exclamation ). Poza tym 5+10(w sumie 15:->) minut przy linii bocznej spędził Piotr Muszal. Warto dodać, że w/w kary zawodnicy otrzymywali głownie za niesportowe zachowanie, a nie za faule!!
Martwi strata Damiana Wesołego, tym bardziej, że następny mecz gramy z Rogowami, który przecież są tylko o 1 miejsce niżej!! Ale Damian wyleciał z boiska właściwie na własne życzenie, więc pretensje może mieć tylko do siebie!!